Love... Horse... People

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Love... Horse... People » Отзывы и предложения » Що таке CRM і наскільки вона корисна


Що таке CRM і наскільки вона корисна

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Багато моїх знайомих які ведуть свій бізнес, рекомендують переходити на CRM системи для автоматизації бізнесу. Я розумію що під словом Автоматизація розуміється що мені буде менше роботи і все буде йти на автоматі. Але чи варто воно того, щоб платити за CRM систему щомісяця?

0

2

На простому прикладі поясню чому вона потрібна. Ось до вас клієнт подзвонив і захотів замовити товар. Ви спочатку шукайте товар у себе в таблицях на складі, потім зі складу забирає ваш працівник і починає вводити дані, кому куди і скільки коштує. У CRM системі все на автоматі, якщо клієнт у вас вже замовляв, то вся інформація збережена. І товар відправити клієнту можна за 2 кліка мишкою.

0

3

Ну я так розумію що це не всі принади CRM систем? А ще можна через таку систему відловлювати дзвінки або звернення клієнтів щоб автоматично формувати завдання для робітників? Щоб не мій помічник це робив, а все на автоматі?

0

4

Вам же сказали що повна автоматизація бізнесу. Ви ніколи CRM системами не користувалися? Я просто за 12 років роботи, перепробував вже досить велика кількість різних CRM систем. Найбільш зручна і недорога Бітрікс 24. Ось на їхньому сайті можете почитати що таке CRM система https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php і які функції вона виконує. В цілому для будь-якого бізнесу така система це порятунок, особливо для тих у кого є онлайн-продажу або подібні послуги. Та й контролювати працівників через таку систему в рази простіше. Ти відстежуєш отримали вони завдання наприклад на те, щоб відправити товар клієнту чи ні.
http://dl3.joxi.net/drive/2021/10/31/0050/0162/3309730/30/437390f25a.jpg

0


Вы здесь » Love... Horse... People » Отзывы и предложения » Що таке CRM і наскільки вона корисна


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно